Марія Сервіс
Актуально

Екскурсії Україною

Екскурсійні поїздки

для школярів та студентів

 (на автобусах “MAN”, “MERCEDES”, “SCANIA” – 55 місць / 45 місць)

п/п

 

М а р ш р у т

Вартість

на групу

(55 чол / 45чол)

1  Рівне – Дубно (замок)Мирогоща (кінний зав.)

3000/2700

2 РівнеДубно(замок) — Тараканів (форт) – Кременець*

3000/2500

3  Рівне – Луцьк(замок Любарта)

3700/3500

4 Рівне – Луцьк (замок Любарта)

Рівне – Луцьк – Колодяжне

3700/3400

4500/3700

5  Рівне – Пляшева («Поле «Берестецької битви»)

4000/3500

6 Рівне – Березне  (дендропарк)*

3500/3000

7  Рівне – Сарни ( природн. заповідник етнограф. музей)

4000/3500

8 Рівне – Острог- Межиричі (історико-культурний заповідник, музей книги, академія)

 

3000/2500

9  Рівне – Олесько – ЗолочівПідгірці («Золота підкова Львівщини») *

 

5000/4500

10  Рівне – Кременець – Почаїв – дж.Святої Анни («З поклоном до святинь»)

4500/4000

11  Рівне – Київ, (1 дн)

10500/9800

12 Рівне – Київ –Переяслав-Хмельницький, (2 дн.)

14000/12000

13 Рівне – Київ – Канів (2 дн)

12000/10000

14 Рівне – Київ – Умань(2 дн)

14500/13500

15 Рівне – Умань (парк «Софіївка»)*

14500/14000

16 Рівне – Камянець-Подільський 1 день («Середньовічна казка»)

9000/8500

17 Рівне – Кам.Подільський – Хотин 2 дні

10500/10000

18 Рівне – Львів 1 день

7000/6500

19 Рівне – Львів (аквапарк, квитки за дод плату) – Золочів  (2 дні)

8000/7000

20 Рівне –с.Зарваниця – Теребовля – Збараж – Вишневець(Святині та замки Тернопілля)

 

7500/7000

21 Рівне – Чернівці- Вижниця- Косів- Коломия (2 дн)*

14000/12000

22 Карпати– тур вихідного дня – 3 дні

12500/10500

23 Закарпаття– тур вихідного дня – 3 дні  16000/13500

 

24  “ Рівне — наше рідне місто”

2000

25 с. Пересопниця — культурно-архітектурний центр (без послуг екскурсовода)

2500/2300

 

У вартість входить : проїзд автобусом єврокласу, страховка

* послуги екскурсовода опл.додатково

 Наш рідний край

 Екскурсії рідний краєм завжди ваблять школярів та дорослих своєю новизною та історичним минулим  та залишаються  у серця всіх, хто хоч раз побував в дивовижній “українській Швейцарії”,  в старовинних Острозі  та Дубно, відвідав культурно-ахітектурний центр “Пересопниця”,  “Поле Берестецької битви” та інші родзинки нашого краю.

 Селище Соснове відомо багатьом любителям туризму і природи, адже воно розміщене на мальовничих берегах річки Случ, неподалік знаходяться Соколині гори, Надслучанський регіональний ландшафтний парк з багатою флорою і фауною.

«Соколині гори» – ландшафтний заказник місцевого значення. Загальна площа 510 гектар. Територія відрізняється великою розмаїтістю ландшафтів і багатством флори. Має природоохоронну та естетичну цінність.

«Соколині гори» – мальовниче місце з виходами гранітних порід висотою окремих скель до 25 м, покритих сосновими, грабовими, дубовими лісами. А ще це південно-західний межа поширення рододендрону жовтого, який називають азалій понтійської, основний ареал якої є Кавказ і Мала Азія. Тут зустрічається ряд рідкісних і малопоширених видів, серед яких рослини з Червоної книги України (ковила периста) і Європейського Червоного списку (смілка литовська).

  «Українською Швейцарією» називають регіональний ландшафтний парк «Надслучанський». Ця дивовижна місцевість розташована біля населеного пункту Березне Рівненської області. Землі парку займають площу 17 тисяч, а створений парк був у 2000 р. З тих пір охороняється законом ..

Кажуть, назва краю виникло завдяки жінці. Ніби місцевий князь одружився на швейцарці, і коли її батьки приїхали в гості, на березі річки Случ вони вигукнули: «О, ця чудова Швейцарія»!. А «Надслучанською» вона стала завдяки річці, в долині якої і вона розташована.

 Березнівський державний дендрологічний парк був закладений в 1979 році неподалік Березнівського лісового коледжу, коли з ініціативи колишнього директора М. М. Новосада були розпочаті роботи по створенню дендрарію.На 30-гектарному пустирі в умовах Полісся лісівники зуміли розмістити зразки рослинності із п’яти континентів. В даний час налічує близько 900 видів і форм деревних рослин, серед яких чимало представників з різних континентів, які розміщені по різних дільницях.У дендропарк заселили багато представників тваринного світу. Кілька років тому вчений-орнітолог, озброївшись біноклем, за дві години спостережень зафіксував 57 видів птахів, а з поправкою на «дуже обережні» допустив, що поселенці представлені не менш як 70 видами. Діти, які приїжджають сюди на екскурсію, переповнюються радістю від зустрічі з лисичкою, білочкою, зайчиком, їжачками.

 Пересопниця – барвисте село, що розкинулося на берегах річки Стубла (притоки Горині). Це село є батьківщиною Першокниги – Пересопницького Євангеліє. У 1561 році тут було завершено переклад, переписування та оздоблення книги. Це був перший відомий переклад Святого Письма з церковнослов’янської на письмовий староукраїнська мова. Пересопницьке Євангеліє переписали на 482 пергаментних листках і майстерно обрамили малюнками (зображеннями 4 євангелістів), заставками та рослинним орнаментомСьогодні Пересопниця стає родзинкою на туристичній карті України, адже тут знову панує дух старовини. У цьому селі на Рівненщині спорудили культурно-археологічний центр «Пересопниця», музейний комплекс та кілька майданчиків з реконструкцією садиби ХІІ – ХІІІ століття, а також відтворено частину кріпосної стіни княжого дитинця.Відвідавши культурно-археологічний центр «Пересопниця», Ви повернетесь в старовину, в атмосферу створення шедевра української писемності, відчуєте дух ХІІ століття, зможете уявити завдяки реконструйованим архітектурним пам’яткам умови проживання наших прадідів і просто отримати задоволення від знайомства з частиною історії рідного краю.

 Cтаровинний Острог знавав   і славу, і забуття. Були часи, коли про нього говорили далеко за межами України і заїжджали, щоб побачити його красу і велич. Але бував не раз він напівзруйнованим, знедоленим, довго заліковував свої рани. Бачив він князівські усобиці. На собі відчув підкови коней монголо-татарських завойовників. Горів в полум’ї. Чув радісний крик дітей і відчував подих працьовитого, багатотисячного люду міста. Гостинно закликав сяйвом позолоти церковних куполів і урочистим голосом десятків дзвонів. Мрачнел, закривав міська брама від непрошених гостей на дубові засуви.За стародавнім Острогом на чудовому місці, обрамленому на небозводі смугою лісу, поблизу озера, в пишній зелені видніються величні куполи.Майже тисячоліття тому на цих місцях, судячи з розкопок, було поселення, пізніше тут проживали монахи з київських печер, які розійшлися звідти після монголо-татарської навали. Межиричі, що отримав назву від двох річок – Вілії і Збітенкі, які протікають з обох боків поселення, розмістився у вузлі важливих тодішніх торговельних доріг, а отже разом з Острогом швидко розвивався.

 Літописне Дубно відоме з 1100 року, воно – одне з найстародавніших міст Волині, яке у всі історичні часи був на перехрестях важливих історичних і політичних подій, торгових шляхів, центром духовного життя краю.Дубно як місто було засноване і розвинений князями Острозькими – владними і впливовими особами на політичній арені Європи ХV – ХVІІ ст. Воно увібрало в себе всі риси середньовічного міста. Сьогодні його давня опора від войовничих нападників представлена нам в ансамблі державного історико-культурного заповідника: Дубенський замок XV – XVIII ст. (Палац князів Острозьких, палац князів Любомирських, надбрамний корпус), Луцька брама XVI в., Синагога XVI в., Спасо-Преображенська церква XVII в., Свято-Юріївська церква XVII ст., Монастир кармеліток XVII в., Костел бернардинів і його келії XVII в., костел Яна Непомука ХХ ст., Свято-Іллінський собор поч. ХХ століття.Давню твердиню Дубенської землі постійно відвідують вітчизняні та іноземні туристи, залишаючи в своїй пам’яті незабутні враження.

Село Пляшева знамените тим, що тут, на острові Журавель, знаходиться заповідний музейний комплекс козацької слави «Поле Берестецької битви», пов’язаний з легендарною битвою війська Богдана Хмельницького з поляками. Побувати тут необхідно кожному українцю, щоб згадати про трьох сотнях героїв, які мужньо стримували натиск польської армії,

 Рівне.Історія залишила у спадок ряд архітектурних пам’яток, відвідування яких принесе Вам величезне задоволення. Це: Успенська церква з дзвіницею; Рівненський обласний історико-краєзнавчий музей; Свято-Воскресенський собор.Минуле століття подарував місту, його жителям і гостям найбільше пам’яток історичного минулого (Драматичний і ляльковий театр; численні пам’ятники подіям Великої Вітчизняної Війни, локальних війн; пам’ятник жертвам Чорнобильської катастрофи; пам’ятники поетам України; колона Божої Матері).А також багато цікавого уважним слухачам готові розповісти творіння початку ХХІ століття – Свято-Покровський собор (2002р.), пам’ятник княгині Марії Рівненській Несвицької (2007р.).

            На особливу увагу заслуговує рівненський зоопарк. Він є одним з наймолодших в Україні. Його територія – близько 13,5 га, тут знаходиться 150 видів звірів (близько 500 екземплярів). У зоопарку демонструються 24 види тварин, занесених до міжнародної Червоної книги та Червоної книги України. Також рівненський зоопарк єдиний в Україні, де можна побачити полярного вовка, привезеного з Чехії.

strongspan style=”font-size: medium;”/spana href=”http://maria-servise.com/wp-content/uploads/2013/01/21.jpg”

Розроблено: Creativo — замовити сайт, розробка, виготовлення, Здолбунів,Рівне,Мізоч

Туристична агенція "Марія-Сервіс"© 2017.Всі права захищено.