Марія Сервіс
Актуально

Комплекс “Термальні води КОСИНО”

7 унікальних саун зібрано в одному місці – в комплексі “Термальні води КОСИНО”! Аналогів в Україні не існує. Відпочиньте по королівські разом з комплексом “Термальні води КОСИНО”! Ми чекаємо на Вас!)

Евкаліптова сауна.
Аромат евкаліпта стимулює імунітет, допомагає швидко відновлюватися після стресу, хвороби. Збільшує кількість енергії, відповідальної за довголіття

Соляна лисяча нора.
Сіль за своїм складом найбільш близька до плазми людської крові, в ній міститься більше 65 мікроелементів, необхідних нашому організму. Вдихання соляних парів в сауні сприяє постачанню в організм цінних мікроелементів і мінералів, запобігає виникнення і розвиток гіпертонії і алергії;
стабілізує психоемоційний стан, продовжує молодість шкіри, сприяє очищенню тіла від токсинів, ліквідує синдром хронічної втоми. Після відвідин такої сауни шкіра стає більш гладкою і шовковистою, під час процедури прекрасно очищаються пори, і стимулюється активність клітин.

Трав’яна сауна.
Насамперед відвідування трав’яної лазні позитивно впливає на стан шкіри і волосся, дихальних органів, сприяє виведенню шлаків з організму.
Трав’яна сауна покращує кровообіг, створює помірну кардіонагрузку. Після відвідин трав’яної сауни усуваються спазми і болі в м’язах, підвищується гнучкість м’язів. Аромати гірських трав сприяють загальному розслабленню організму і поліпшенню сну.

Римська баня.
Римські лазні (терми) мають найдавнішу історію. З’явившись ще до нашої ери, вони відразу стали центром культурного життя всього римського народу. Мабуть, це найбільш масштабні лазні для масового користування, розкіш і велич яких не вдалося перевершити жодному іншому виду лазень.
Римські лазні називаються термами не випадково, адже їх будували біля джерел з термальною (гарячою) водою.
Терми уособлювали собою розкіш Римської Імперії.
Відзначено сприятливий вплив на серцево-судинну і ендокринну системи, на суглоби і м’язи.

Хамам.
Турецька лазня, або як ще її називають – хамам, це не тільки корисне тепло. Даний вид лазень сприймається, як цілий напрямок східної культури.
Турецька лазня – це в першу чергу розслаблення організму. А значить найважливіший ефект, який дарує хамам – заспокоєння нервової системи. Після відвідин лазні покращується сон, проходять неврози, мігрені, занепокоєння. Також варто відзначити поліпшення загального стану організму і підвищення настрою.
Турецька лазня м’яко, дбайливо і глибоко прогріває м’язи і суглоби. Тому відвідування хамама допомагає розслабитися після фізичних навантажень, а також робить сильний позитивний вплив при відновленні після травм.

Угорська сауна.
Сауна – це ефективний засіб очищення і оздоровлення організму, за допомогою якого можна повністю розслабитися і відновити втрачені сили та енергію.
Суха сауна сприятливо діє на людей, які страждають на ішемічну хворобу серця, діабет, підвищений холестерин або високий артеріальний тиск.
Повторні сеанси відвідин сауни покращують кровообіг хворих і здатні замінити їм фізичні навантаження.
Родзинкою угорської сауни є оригінальна піч – кам’янка, в якій розпечене каміння знаходиться у відрі, яке кожні 5 хвилин опускається у бочку з пивом, наповнюючи сауну приємним ароматом хліба та хмелю, що подумки переносить Вас до старої сільської хатинки.

Крижана печера.
Охолоньте після гарячих саун в крижаній печері, де при мінусовій температурі ви можете відчути справжню морозну свіжість.
Північний вітер та унікальні зимові пейзажі, що транслюються в крижаній печері, перенесуть вас у королівство зими.

Баня – панацея від усіх напастей і хвороб!
Відпочинок у лазні стимулює дух, інтелект і життєву силу кожної окремої людини і суспільства в цілому.

Відпочивайте і оздоровлюйтеся в КОРОЛІВСЬКИХ САУНАХ разом з комплексом “Термальні води КОСИНО”!!!

 

 

Розроблено: Creativo — замовити сайт, розробка, виготовлення, Здолбунів,Рівне,Мізоч

Туристична агенція "Марія-Сервіс"© 2017.Всі права захищено.