Марія Сервіс
Актуально

База відпочинку “Водник”

База відпочинку “Водник” розташована в селищі Залізний Порт в 200 метрах від моря. Залізний Порт – це виключно курортне селище, тут легко і вільно дихається. Пляж по складу піску, нахилу підводної і прибережної частини може змагатися з пляжами кращих курортів Криму. На захід від Залізного Порту розташувався Чорноморський заповідник, на схід – протяжна курортна зона селища. 

Номерний фонд бази відпочинку становлять 2-х і 3-х місні кімнати, з усіма зручностями і балконом. Так само, Ви можете замовити для проживання окремий номер, що складається з двох двомісних кімнат. Тут Ви зможете відпочити як всією сім’єю, так і з друзями VIP-проживання в окремому комфортабельному будиночку.

Якщо Ви приїхали на відпочинок з дітьми, на території пансіонату є дитячий майданчик, а для автомобілістів автостоянка. Також до послуг гостей: харчування – домашня кухня, різноманітне меню, велика кількість овочів, фруктів, морепродуктів; разліних розваги – на море і пляжі знаходяться ігрові автомати, водні мотоцикли, дельтаплани.

Ціна путівки в добу 190 грн. (Прож. + 3 р. Харчування)

 

 

Розроблено: Creativo — замовити сайт, розробка, виготовлення, Здолбунів,Рівне,Мізоч

Туристична агенція "Марія-Сервіс"© 2017.Всі права захищено.