Марія Сервіс
Актуально

ТУРПОХІД КАРПАТАМИ (4 дні 9-10-11-12 травня)

IMG_20190402_151524_

9-10-11-12 травня організовується піший похід

з доставкою на автобусі у точку “А” у перший день та із збором у точці “Б” четвертого дня. Весь інший шлях долаємо пішки з рюкзаками, казанами, наметами та іншим спорядженням на власних плечах. Даний похід підлаштований на справжніх цінителів природи Карпатських гір, які розуміють, що таке можливі труднощі непередбачуваної погоди гірської місцевості, і які із захопленням долають будь-які перепони дикої природи,

натомість отримуючи незабутні враження на все життя від побачених краєвидів, спогадів від посиденьок біля вогнища під мелодичні звуки гітари та нових знайомств, з якими й надалі буде величезне бажання подорожувати по нових маршрутах наших мальовничих Карпат!

 

ПРЯМІ ВІДПРАВЛЕННЯ: Новоград-Волинський, Корець, Рівне, Дубно, Броди, Буськ, Львів, Стрий, Рогатин, Бурштин, Івано-Франківськ

ДОДАТКОВІ ВІДПРАВЛЕННЯ: Дніпро, Херсон, Миколаїв, Кіровоградщина, Харків, Суми, Київ, Вінниця, Біла Церква, Корсунь, Хмельницький, Одеса.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ДАНИЙ ТУРПОХІД:

1-й день (біля 6 км):

автобус підвозить нас до центру с.Манява (Богородичанський район, Івано-Франківської області). Далі крокуємо від центра с.Маняви до Манявських водоспадів, розбиваємо табір неподалік верхнього Манявського водоспаду. За бажанням можемо відвідати Манявський Скит та прогулятися до Блаженого Каменю.

2-й день (біля 7 км):

рухаємося від Манявських водоспадів гірськими стежинами та полонинами до Бухтівецьких водоспадів. Розбиваємо табір біля Бухтівецького водоспаду.

3-й день (біля 10 км):

рухаємося від Бухтівця на гірський хребет Свинарка, знаходимо будиночок лісника і розбиваємо біля нього табір.

 4-й день (біля 10 км):

продовжуємо рухатись по гірському хребту Свинарка та спускатися в сторону Делятина, де нас буде очікувати наш автобус.

Кожного вечора після встановлення наметів розпалюємо багаття, готуємо їжу на вогні у казані та інших знаряддях, та дружньо і весело проводимо час у чудовій компанії під мелодичні звуки гітари.

МАЄМО ЩЕ 5 ВІЛЬНИХ МІСЦЬ.

Кожен турист повинен мати з собою: намет (власний або напрокат, може бути один на декілька осіб), аптечка, засоби гігієни, дощовичок, каремат або надувний матрац, спальник, рюкзак (свій або напрокат, теплий одяг, змінне взуття (бажано), 3 великі пакети. Стосовно харчів – повідомляємо на зборах (візуально та в онлайн режимі) за тиждень до походу кому що брати.

У кого зовсім не має ніякого спорядження, – це не проблема, телефонуйте – допоможемо все вирішити!))

ДАТА ПОХОДУ: 9-10-11-12 травня

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА – 25 осіб

БРОНЮВАННЯ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНІВ:

067-129-76-76,  050-751-61-67

 

Розроблено: Creativo — замовити сайт, розробка, виготовлення, Здолбунів,Рівне,Мізоч

Туристична агенція "Марія-Сервіс"© 2017.Всі права захищено.